Piekarnia

Smak chleba, którym się dzielimy, nie ma sobie równych
Antoine de Saint-Exupéry

W myśl tej sentencji zapraszamy Państwa do świata naszych wypieków. Znajdą w nim Państwo pieczywo, nad którego powstawaniem czuwamy codziennie, od wielu lat. Nie produkujemy go. Tworzymy je z troską i uczuciem, a nasza praca to nasza pasja. Wierzymy, że o tym, jak smakuje nasz chleb decyduje nie tylko to, z czego go wyrabiamy, ale także – jak to robimy. Chleb z pozoru przygotowuje się bardzo prosto: mąka, sól i woda – to wszystko, czego potrzeba. A jednak wiele zależy od dodatków. Można do ciasta dodać aromatyczne zioła i przyprawy, można urozmaicić je przyjemnie chrupiącymi ziarnami lub ukryć w nim suszone warzywa. Jest jednak jeszcze niezbędny sekretny składnik – odrobina serca.

My pamiętamy, ile serca wkładały w przygotowanie domowych wypieków nasze babcie i matki. To od nich nauczyliśmy się cenić tradycyjne receptury, oparte na naturalnym zakwasie. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu prawdziwy smak pieczywa, takiego jak ten zapamiętany z dzieciństwa: żytniego, razowego, pszennego oraz mieszanego. Naszym największym bogactwem jest wieloletnie doświadczenie, gorąca pasja oraz przywiązanie do tradycji – to one stanowią klucz do niepowtarzalnego smaku. Właśnie nim pragniemy się z Państwem podzielić.

Pieczywo

Pieczywo wypiekane w naszej piekarni to sama esencja tego, co najlepsze w naturze – bogactwa dojrzałych zbóż, aromatycznych ziół i wyrazistych przypraw. Jest w nim dokładnie to, co potrzeba. I nic ponadto. Prostota i naturalność są jego siłą. Chleby, bułki i rogale wypełniające półki sklepów firmowych Piekuś co dzień już z daleka wabią swoim niepowtarzalnym aromatem naszych klientów. To właśnie znak prawdziwego, najwyższej jakości pieczywa. Nie potrzeba o nim wiele mówić. Wystarczy spróbować.

Pieczywo pakowane

Tym, co mamy najlepszego – naszym pieczywem – chcemy się dzielić z jak najszerszym gronem amatorów wartościowego smaku. Jego dystrybucji nie ograniczamy tylko do naszych sklepów firmowych. Pakujemy je i dostarczamy do sieci handlowych oraz sklepów osiedlowych. Tak, by każdy miał do niego blisko. Smacznie. Naturalnie. Na co dzień.