Przekąski

Nasze sklepy firmowe nie są tylko sklepami. To miejsca codziennych przyjaznych, spotkań. I nie ważne, czy odwiedzasz je w biegu, czy dla relaksu, samotnie czy z przyjaciółmi – zawsze znajdziesz coś dla siebie. Możesz podczas przerwy na lunch wpaść do nas po kanapkę, wypić świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy, a kawę wziąć na wynos. Możesz z przyjaciółką wstąpić po pracy na małą czarną z ciastkiem i poplotkować w ich towarzystwie przy stoliku. Możesz zajrzeć do nas w biegu, odprowadzając dziecko do szkoły i wziąć dla niego świeżą, ciepłą drożdżówkę, a jogurt z płatkami na wynos dla siebie. Ani się obejrzysz, aż któregoś razu ekspedientka, uśmiechając się na powitanie zapyta „To co zwykle?”…

Jaką kanapkę wybierzesz dziś?

menu_kanapkowe - pdf

Kanapka toskańska

Pieczony filet z kurczaka, przyprawiony starannym wyborem aromatycznych ziół i przypraw w połączeniu z soczystymi suszonymi pomidorami oraz świeżym, chrupiącym szpinakiem. Wszystko skomponowane w bułce wieloziarnistej.

Kanapka włoska

Delikatna mozzarella połączona z wyrazistymi oliwkami oraz świeżą bazylią, pomidorami i szpinakiem podana w białej bułce.

Kanapka brytyjska

Wyrazisty grillowany boczek, ser, pomidory i kiełki w białej bułce z chrupiącą sałatą.

Kanapka grecka

Ser bałkański, suszone pomidory i rukola, w kompozycji z bułką wieloziarnistą uzupełnione oryginalnym greckim sosem tzatziki.

Kanapka kanadyjska

Pieczony filet z kurczaka, przyprawiony specjalną kompozycją aromatycznych ziół i przypraw, suszona żurawina oraz rukola w bułce knybelek, doprawione odrobiną bliskowschodniego przysmaku – sosu sambal.

Kanapka bolońska

Bułka wieloziarnista z salami wieprzowym oraz świeżymi warzywami – ogórkiem pomidorem czerwoną papryką i sałatą.

Kanapka mała z szynką

Bułka kujawska z szynką, pomidorem, korniszonem oraz sałatą.

Kanapka mała z serem

Ser mazdamer w bułce kujawskiej z dodatkiem pomidora, korniszona i sałaty.

Daj się porwać w kulinarną podróż!

Zadzwoń i odbierz!

Bydgoszcz, ul. Ogrody 20
726 700 088
Toruń, ul. Szosa Lubicka 111
782 200 100
Inowroclaw, ul. Jacewska 19
662 229 377